لامپ های هوشمند

لامپ های هوشمند

امروزه افراد به استفاده از لامپ های هوشمند علاقه مند شده اند. این لامپ ها توسط شرکت فیلیپس تولید می شوند. با استفاده از این لامپ ها می توان نور محل زندگی را جذاب تر کرد برای مثال می توان از نور ایجاد شده برای فضای رمانتیک و یا هیجان انگیز با استفاده از این لامپ ها بهره برد. این لامپ ها به راحتی در محل مورد نظر نصب می شوند و با دستگاه کنترل از راه دور قابل تنظیم هستند.

از خصوصیات این لامپ ها می توان به امکان تنظیم نور آن در حالت های روشن، روشن تر و تاریک تر اشاره کرد بنابراین افراد با توجه به علایق خود می توانند از نور مورد نظر بهره ببرند. کنترل این لامپ ها را می توان بر روی دیوار نصب کرد و یا به صورت دستی استفاده کرد. میزان عمر مفید باتری های کنترل از راه دور سه سال و میزان عمر خود لامپ های هوشمند 25000 ساعت است.

نوعی دیگر از لامپ های هوشمند از شرکت فیلیپس موجود هستند که دارای قیمت بالاتری و امکانات بی نظیری هستند. این لامپ ها قابلیت تغییر رنگ دارند و به اینترنت وای فای متصل می شوند بنابراین قابل تنظیم از گوشی هستند. با استفاده از این امکانات لامپ های خانه وقتی در منزل نیستید نیز قابل کنترل هستند.

 

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه